leżę i pachnę

leżę i pachnę

sobota, 23 maja 2015

Milady

Od czasu do czasu  czytacze-podglądacze wyrażają pretensje, że jakoś bardzo rzadko zamieszczam zdjęcia Żuni- Elżuni, naszej psiej milady. Ciągle tylko niepodzielnie na fotach króluje Jego Wysokość Kazimierz Wielki i Tłusty:)

Co fakt to fakt...racja to:)Mus się usprawiedliwić.

Powody takiej fotodyskryminacji są dwa. Po pierwsze,  Żuńka nie cierpi być fotografowana. Mniemam, że to dlatego, iż jest bardzo nieśmiała oraz skromna i nie lubi chwalić się swoją powalającą urodą. To prawdziwa dama.

Drugi powód jest bardziej prozaiczny:) Zdjęcia z sunią nie wychodzą, gdyż psia jucha nie zgadza się na pozowanie i sprytnie protestuje przed udziałem w sesji, podchodząc pod sam obiektyw, trącając aparat nosem, podłażąc mi pod ręce, wpychając mi  łepetynę między  nogi, czy kładąc ją na moje kolana.
Taka jest oporna,  obronno zaczepna.

Coś jak na zdjęciu poglądowym  nr 1:)

A to,  jak bardzo nie lubi pozować...to widać poniżej...
...odczep się Pańcia do jasnej kolery, daj spać....


11 komentarzy:

 1. No śliczna ta Żuńka, i piękna niezmiernie! :) I ciągle się zadziwiam, jaka do mojego piesia podobna. Mój to się zwykle zadkiem do zdjęcia ustawia, albo leci do mnie z jęzorem, z czego też mamy foty poruszone.
  Takich na spoko muszę się postarać, żeby porobić. :)
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobne psiejuchy do siebie jak rodzeństwo:)I do tego podobnie nieskore do pozowania.:)

   mła:)
   ps. Od dzisiaj zaczynam czynną walkę o dobrą kondycję i zdrowe odżywianie. Najwyższa pora zacząć działać.

   Usuń
 2. Dama, to ma prawo stroić fochy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie...dama focha nie strzela:) Dama podobno zawsze prezentuje klasę, więc się nie obraża, nie unosi gniewem, a przynajmniej tego nie okazuje.Tyle wiem o damach...że słyszenia oczywiście:)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. No fajowa jest... chociaż teraz nie tak cudna jak zazwyczaj. Jest w ostrej fazie linienia i przez to straciła trochę na urodzie. Już się nie mogę doczekać kiedy przestanie gubić sierść, nie wyrabiam z wyczesywaniem i z odkurzaniem.:(

   Usuń
 4. ))) koty bardziej się do modelingu nadają ))))

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna Dama przez duże "D"... :))))

  OdpowiedzUsuń